מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
 
ברכות לחתונה

צריכים לכתוב ברכות לחתונה של חבר הכי טוב? לא יודעים מהיכן להתחיל אפילו? זה לא בעיה, בעיקר לא בעידן האינטרנט. יש שלל אפשרויות להשיג רעיונות לברכות מכל הסוגים כולל ברכות לחתונה. יש ספרים ואפילו אתרים שמוקדשים לנושא ברכות לחתונה. יש קונספטים קבועים, תבניות קבועות של ברכות לחתונה שאפשר להצמד אליהן או שאפשר לגוון ואפשר אפילו להמציא ולהתפרע עם ברכות לחתונה.

אין ממה לחשוש. אנחנו חברה פלורליסטית שפתוחה לכל מיני רעיונות וגיוונים. כאשר מדובר על אורחים לחתונה שכבר היו בלא מעט חתונות השנה, הם בוודאי יהיה שמחים לשמוע סוג חדש ומגוון של ברכות לחתונה אלא אם כן מדובר על קהל דתי או מסורתי שכן אז כדאי להצמד לאותן ברכות לחתונה במבנה הקלאסי.

אם יש משהו שאפשר להגיד על התרבות היהודית היא שיש לנו שפע של ברכות במקורות, ברכות לחתונה, ברכות ללידה, ברכות לכל חג ומועד. הדת שלנו בירכה אותנו בכל תחום ואספקט בחיים ולכן כשאנו מבקשים לברך את מי מבין משפחתנו או מחוג חברינו - יש לנו שפע של מקורות להשען עליהם.

אם אתם מחפשים מקורות לכתוב ברכות לחתונה למי מבני משפחתכם או לחבר טוב מומלץ להעזר במקורות אבל גם לגוון. כל בן אדם שונה מרעהו, לכל אחד יש אופי, היסטוריה וסיפור מיוחד משלו. לכל זוג שנפגש, מתאהב ובוחר להתחיל יחד את החיים יש סיפור מיוחד, כאשר אתם אומרים את התפילות תקשרו אותם עם האנשים והסיפור המיוחד שלהם. חתונה היא אירוע מרגש, אולי האירוע המרגש ביותר שאדם עובר בחייו, כל פרט ופרט באירוע יחרט בזכרונם של הזוג לשארית חייהם. ברכות לחתונה הם הדובדבן שבקצפת.

אל תזלזלו בחשיבות שלהן ואל תבחרו את הקלישאה המוכרת, ככל שתשקיעו יותר בבכירת ברכות לחתונה שהן מרגשות, מקוריות, מתאימות ספציפית לזוג ולאירוע, כך תגדילו לרגש ולהפוך את החתונה לאירוע מרגש יותר, זכיר יותר ובעל משמעות עצומה. זו מצווה וכבוד גדול להשתתף בחתונה של חברים ובני משפחה וכבוד גדול יותר להגיד ברכות לחתונה בפני ציבור של משפחה וחברים, ככל שתגדילו להכין את הברכה מבעוד מועד כך תרומתכם תהיה חשובה יותר.

 כל זוג טרי שמתחתן זוכה לשלל ברכות לחתונה. אך איך נדע לתת את הברכה הכי אותנטית ומקורית שנוכל, בנוסף למתנה?אכן זו שאלה שמטרידה רבים ובמיוחד אם אתם מקורבים לזוג. בשורות הבאות ננסה להמליץ ולהכווין לגבי ברכות לחתונה, שגם יהיו קולעות וגם מרגשות.ברכות לחתונה לרב מקבלות מקום שולי בכל ההמולה של חגיגות החתונה. למרות זאת, במפגשים אינטימיים יותר, זוכים החתן וגם הכלה לברכות לרגל חתונתם, בפורום אישי יותר כמו מסיבות של החברים הקרובים עבור כל אחד מהם. המשפחה היא העיקרית במתן ברכה לחתונה והיא האמונה, כביכול, על חיבור ברכה הולמת.

ברכה לחתונה גורמת למי שמבקש להשקיע, לשבור את הראש.. לא תמיד אנו יודעים לומר את הדבר הנכון ולא תמיד מוצאים מילים לעשות כן. אנו סוברים כי כל עוד תאחלו להם את מה שתאחלו לעצמכם, מכל הלב והכוונה, הרי שזו ברכה ראויה.יחד עם זאת, מי שממש מתקשה בתחום, יוכל להיעזר בסביבתו לצורך חיבור ברכות לחתונה. בין אם ייעזר במשפחה או במכרים, אפילו אם יפנה לחברה המתמחה בזה או אפילו אתר אינטרנט, ההשתדלות ניכרת ותורגש בקרב החוגגים.

אם כמונו, לא תסתפקו במשפט יחיד המצורף לשיק, כדאי להתכונן וגרד את התאים האפורים במח בשביל להכין ברכות לחתונה. החידוש שלנו בנושא, שהברכה לא חייבת להיות מילולית, תוכלו לבחור באין ספור דרכים יצירתיות לאחל לזוג הטרי והמאושר את מה שעל ליבכם.לעיתים ברכות לחתונה עדיפות או חשובות יותר מהמתנה עצמה או מהשתתפותכם בשמחה. חתונה או כל אירוע מרגש אחר, הם הזדמנות לאחל ולברך ממעמקי הנשמה, בידיעה שלמילה או לאנרגיה יש כח משפיע. חלקנו מכירים בכח הזה דרך בקשה מהחתנים והכלות לברך אותנו נכח מעמדם ביום החתונה, אך גם לאורחים חלק חשוב בברכות לרגל החיים המשותפים שבחרו בהם.

ברכות לחתונה אם כן יכולות לשמח יותר מהמתנה עצמה ויש להן עוצמה גדולה ומרכזית עבור בעלי השמחה. אם לא ניחנתם בכשר תקשורתי יוצא דופן, תמיד תוכלו להיות מקוריים וליצור עבור החתן והכלה את הברכה היצירתית ביותר לחתונה.

 

לא, לא התבלבלתם, הגעתם למקום הנכון, לא מדובר בסרט החביב של אדם סנדלר, זמר חתונות, כי אם המלצות באשר לבחירת חלק מרכזי מתכנון החתונה. בשורות הבאות ננסה להסביר מדוע זמר חתונות.זמר חתונות יכול לשנות ללא הכר את האירוע שלכם, לערב שלא יישכח. מוסיקה תמיד משנה את האווירה ועושה אווירה טובה, כל שכן זמר חתונות איכותי. כמו לתקליטן, גם הזמר צריך לקבל את המידע הכי קרוב ומדויק שימסרו לו חתני השמחה, בנוגע להעדפות האישיות שלהם וכן לצרכי האורחים והמוזמנים, שלשמח אותם זו משימה לא פחות חשובה ממעמד האירוע עצמו ואפילו נתמך על ידו.

יש מגוון רחב של זמר חתונות, הם שונים האחד מהשני בסגנון, במנעד ובווקאליות שלהם, וכל אחד מביא עמו רוח שונה ואחרת, כך יתאים עצמו בצורה מיטבית לאירוע שלכם ולאופי שהייתם רוצים שילבש. אגב לבוש, חייבים לדאוג שהזמר מגיע בלבוש מכובד והולם את האירוע, זהו פרט חשוב שהכלות לא יתפשרו עליו.. באם יש תורך, יתלבש זמר החתונות בהתאם לתמה של החתונה. זמר גמיש לדרישות יזכה לשיר באירוע ולהנעים את הערב לחתן ולכלה.

זמר חתונות צריך להיות איכותי וייצוגי ומתאים לסגנון של שני בני הזוג והמוזמנים שלהם. זמר חתונות מגיע בליווי להקה חיה של מתופפים או כל כלי נגינה אחר, בהתאם לסגנון המוסיקה והשירים שהוא בוחר לשיר. באותו הקשר, חשוב שיהיה זמר חתונות בעל רפרטואר עשיר, כדי להיות ורסטילי מבחינת הדרישות ולא מקובע ומשעמם לגבי סגנון מסוים או שירים מז'אנר יחיד.

זמר חתונות זוכה דרך עבודתו גם למלא מצווה חשובה מאין כמוה- לשמח חתן וכלה. זה אחד המקצועות היותר מתגמלים מהבחינה הזו, ולכן בעל מקצוע זה יאהב את עבודתו, ישקיע בה, והדבר יהיה ניכר מאוד בעבודתו. עליו לשמור על אותה רמת התלהבות ושמחה מאירוע לאירוע ולא להתעייף. אם זה זורם בעורקים ובנשמה ויש יכולת ווקאלית גם "לספק את הסחורה" ולהחזיק שיר, מכל סוג, הרי שהגעת למקצוע מאוד נעים ושמח שראוי להשקיע בו.

שיהיה בהצלחה ונתראה רק בשמחות!