מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
 
 
די ג'יי

די ג יי הוא הפתרון המושלם למוסיקה לאירועים. בדרך כלל די ג יי גובה פחות כסף מאשר להקות חיות ומאשר הרכבים אשר מופיעים באירועים. כמובן שככל שהדי ג יי מפורסם יותר ונודע יותר וככל ששמו הולך לפניו מבחינת מקצועיות במהלך אירועים כך לרוב המחיר שייגבה אותו די ג יי יהיה גבוה יותר מתקליטנים אנונימיים יותר. מדוע די ג יי הוא הפתרון המוסיקלי המושלם לאירוע? הוא יכול לנגן מגוון גדול של מוסיקה ובכך לגוון את סוג המוסיקה המושמע באירוע. לעומתו, הרכבים מוסיקליים שונים ולהקות חיות לרוב מגיעות עם תכנית מוסיקלית מוגדרת במהלך האירוע כולו ממנה הם סוטים לרוב רק במעט. כאשר מזמינים די ג יי לאירועים הוא יכול לנגן ולהשמיע מוסיקה מכל הסגנונות ומכל התקופות בלחיצת כפתור. די ג יי יכול להשמיע שירים רומנטיים משנות השישים, הוא יכול להשמיע שירים של ארץ הישראל היפה, הוא יכול להרקיד את האורחים כולם על רחבת הריקודים עם שירים מקפיצים והוא באופן כללי יכול לנגן כמעט כל שיר של כל אומן לפי בקשתם של מארגני האירוע או לפי בקשתם של האורחים באירוע.

די ג יי יכול להיות מושלם למגוון של אירועים: החל מחתונות, דרך בריתות ועד מסיבות בר מצווה ובת מצווה שחוגגים נערות ונערים צעירים. לפני האירוע חשוב מאוד לתאם את הקו המוסיקלי של האירוע יחד עם די ג יי וזאת על מנת שמארגני האירוע יוכלו להנות בדיוק מהקו המוסיקלי שהם חושבים שמתאים לאירוע שלהם. ישנם מארגני אירועים שנותנים לתקליטן יד חופשית גדולה יותר וישנם מארגנים של אירועים שחשוב להם מאוד שהתקליטן, השם העברי לדי ג יי ינגן בדיוק לפי הקו המוסיקלי שלהם.

די ג יי יכול לשדרג כל אירוע והוא באותה מידה יכול גם לגרום לאירועים להיות פחות מוצלחים, ממש כמו שקייטרינג מעולה יכול לשדרג אירוע או לחלופין להוריד מהאיכות של האירוע. לכן לפני ששוכרים די ג יי עבור אירוע חשוב מאוד לבקש המלצות אודותיו או ללכת להתרשם ממנו באופן אישי באירוע אחר על מנת להיות בטוחים שאותו די ג יי הוא אכן המוצלח ביותר.

 די ג'יי הוא חלק בלתי נפרד ממש מחתונות ישראליות, אשר יש בהן דגש גדול מאוד על ריקודים, על אווירה טובה ועל שמחה מתפרצת. והרי איך אפשר לרקוד ולהנות ללא די ג'יי מיומן שמקפיץ את האורחים ומצליח להביא את כולם, כמעט עד האחרון שבהם, אל רחבת הריקודים? לכן, כאשר מארגנים אירוע גדול, ולא רק חתונה אלא אירועים חשובים נוספים, דוגמת בר מצווה, מסיבת בת מצווה ואפילו ימי הולדת חגיגיים בהחלט כדאי לשקול להביא די ג'יי, במיוחד אם מתכננים שהאורחים באירוע ירקדו כל הערב וייהנו מכל רגע ורגע במהלך האירוע.

די ג'יי בדרך כלל בוחר את השירים באירוע לפי סיכום מוקדם עם מארגני האירוע וגם לא פעם לפי בקשות של האורחים במהלך האירוע או לפי מה שהוא רואה לנכון, למשל, לפי השירים שהוא מרגיש שהקהל באירוע מגיב אליהם בצורה הטובה ביותר. הרבה מאוד פעמים די ג'יי לא מקבל רשימת השמעה מסודרת ממארגני האירוע אלא הם לרוב מדברים איתו על סגנון מסוים של מוסיקה שמתאים לאירוע ורוצים שהוא ישמיע במהלך האירוע.

זאת אומרת, הם משרטטים את החזון המוסיקלי שלהם לאירוע, אם אפשר לכנות זאת כך, והוא משמיע מוסיקה בהתאם. למשל, חלק מהזוגות שמתחתנים מעדיפים שהתקליטן ישמיע בעיקר מוסיקה מזרחית באירוע אך זוגות אחרים דווקא יכולים להעדיף שירי היפ הופ או שירים אחרים לגמרי שיכולים גם הם להקפיץ את הקהל. זאת אומרת, סוג המוסיקה באירוע נקבע בעיקר לפי הרצונות של הזוג שמתחתן ולפי הרצונות של מארגני האירוע, כשהדי ג'יי עוזר להם ליצור את האירוע המושלם.


די ג'יי הוא חלק בלתי נפרד מאירועים רבים ובפרט מחתונות משום שביכולתו להפוך את האירוע לשמח הרבה יותר. דמיינו לכם אירוע שכל הערב ביליתם בו על רחבת הריקודים, נהנים ממוסיקה טובה, או מאירוע שכל הערב ישבתם על כסא ובוודאי תבינו מדוע חשוב כל כך לשכור את שירותיו של די ג'יי לאירועים ובפרט די ג'יי שמיומן בתפקידו ויכול לגרום לכל האורחים לרקוד. אז אם אתם מתחתנים, או מארגנים כל אירוע אחר, אל תשכחו להזמין די ג'יי!