מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

התאמת תקליטנים לאופי האירוע

מי לדעתכם אחראי על הצלחתו של אירוע? האולם? הצלם? האוכל המוגש? לא ולא. האחראים הבלעדיים הם תקליטנים.

תקליטנים הם המנצחים של כל הערב, הם ינתבו אותו לרגש ולשמחה בעיתוי המתאים. תקליטנים טובים גם ידעו מתי לעשות הפסקה מהמסיקה ולתת את הדגש לאטרקציות אחרות. תקליטנים ישכילו כבדרך קסם לנגן שיר אחד כעת על פני אחר. הממתין.

 תקליטנים טובים ידעו מה הטעם של בעלי השמחה ועם זאת ידעו לקרוא את המפה נכון ולקלוט ולקלוע לטעמם של המוזמנים והאורחים. תקליטנים יכינו רשימת השמעה טרם האירוע אך ידעו לתמרן עם מגוון הסגנונות והשירים הקיימים במאגר שלהם לפי צורך. המאגר אם כן צריך להיות מגוון וחוצה גילאים וזמן.

מוזיקה היא המפתח להצלחת כל מפגש חברתי. תקליטנים מבינים את הכוח המופקד בידיהם ויעשו הכל כדי לנצלו בצורה הטובה ביותר. הם יגרמו לדודה ולסבתא לעזוב את הסטייק ולשעוט אל עבר רחבת הריקודים בצהלות משוחררות רסן.

אין יותר מהנה ממשתתפים שרוקדים ושמחים בשעת שמחתכם. תקליטנים יפיחו חיים ושמחה בכל אירוע, קטן כגדול, ולא יניחו לאיש לחזור למושבו אלא אם מדובר בריקוד סלואו מרגש של בני הזוג.

    

אולמות אירועים מחזיקים ברשימת תקליטנים איתם עובדים לרוב אך העדפתם האישית של בעלי האירוע משחקת תפקיד חשוב. תקליטנים נבחרים על פי המלצות או ממקור ראשון לאחר השתתפות בשמחה מוצלחת של חברים.

תקליטנים קונים את שמם על פי שביעות רצון המזמינים ועל פי ההנאה של המוזמנים. שמות תקליטנים עוברים מפה לאוזן וכך הם מרחיבים את מעגל לקוחותיהם בתקווה לצרף עוד ועוד אירועים לצורך פרנסתם.

תקליטנים זוכים לעבוד בעבודה מהנה, בסביבת אנשים שמחים ונהנים משאר הטבות שיש בשמחות של אנשים. ניתן לומר שזוהי העבודה הכי מהנה בשוק, תקליטנים זוכים להאזין למוסיקה טובה ולראות אנשים שנהנים מעמל כפיהם שאינו פיזי או מתיש.