מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

 

זמר חופות

זמר חופות כשמו כן הוא הוא קודם כל זמר אבל ההתמחות שלו היא לשיר ולשמח את הקהל באירועים ובפרט בחתונות. גם אם אתם כזור שעומד להתחתן אוהבים זמר ספציפי או להקה ואתם חושבים להביא דווקא אותה, יכול להיות שהם בכלל לא מופיעים בחתונות וגם אם כן הם סופר יקרים אבל נניח שאתם מצליחים להביא את הזמר האהוב עליכם לשיר בחתונה שלכם והוא לא זמר חופות - זה יכול להיות רע. זמר חתונות הוא לא סתם זמר שיש לו קול טוב והוא יודע לשיר כמו כולם.

זמר חופות מתמחה בהופעות מול קהל חי, כשהוא חלק מהאירוע והוא יודע איך לתקשר עם הקהל, איך לרגש אותו ולהפעיל אותו. יש הבדל בין להקליט שיר באולפן או להופיע בקיסריה, על במה הרחק מהקהל לבין לעמוד בתוך אירוע, בתור זמר חופה, שמשתלב באירוע והופך להיות מסמר הערב. זמר חופות הוא זמר מוכשר שהתפתח בנישה מאוד מסוימת וייחודית בתחום השירה ולכן הוא יכול להיות טוב יותר מכל זמר אחר שאתם אוהבים.

אז אל תחשבו שיש לכם מלא אופציות לבחירת זמר או להקה. יש לכם מלא אופציות מתוך קובץ זמרי החתונות. כמובן שיש זמר חתונות שעובד בעיקר על הסגנון הים תיכוני ויש זמר חופות שעובד יותר על שירי סולו רומנטיים קלאסיים, יש זמר חופות שמדבר עם הקהל, מצחיק אותם ומפעיל אותם ויש זמר חופות שבעיקר שר מהנשמה.

קל היום להכיר את הסגנונות של הזמרים הפועלים כי לרובם יש סוכנים, אתר וכמובן כרטיסי ביקור. היום כל זוג מצלם את החתונה לקליפ כך שאתם יכולים לראות וכמובן לשמוע זמר חופות בחתונה ולנסות לדמיין האם הוא יתאים לחתונה שלכם.

אך תחשבו שאפשר לוותר על התואר זמר חתונות וללכת על סתם אמן חסר ניסיון. כמו שיש הרבה מעצבים אבל את שמלת הכלה קונים אצל מעצב שמלות כלה, כך זה עם זמר חופות. יש הרבה אנשים מוכשרים שיודעים לשיר אבל כאשר מחפשים כוכב לערב הכי חשוב בחיים, הוא חייב להיות מקצוען עד הסוף מכל בחינה. אז אל תוותרו על מה שבאמת חשוב ואל תתפשרו על זמר שאיננו זמר חופות.