מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

 

זמר חתונות

למה צריך זמן חתונות בעידן הדי-ג'? זה כמו לשאול מדוע צריך אותו כשיש אופניים. זה פשוט לא אותו דבר. תקליטן שמשמיע שירים מוכרים ואהובים, שירים של זמרים אחרים אותם הוא רק קיבץ לאוסף שיתאים לסגנון של האירוע והאורחים זה לא כמו לשמוע את אותם שירים בצורה אותנטית כשהם מבוצעים - לייב - על ידי זמר חתונות.

ההבדל בין דיסק לקולו של זמר חתונות הוא כמו ההבדל בין לראות תמונה של מישהו או משהו לבין לראות אותו או את זה במציאות. חתונה היא אירוע מרגש מלכתחילה וכאשר מדובר על מוסיקה הרי שזו אחת החוויות החשובות ביותר ולכן זמר חתונות הוא זה שהופך את האירוע לפי כמה יותר מרגש, עצמתי, זכיר ומהנה. הרי אנשים באו להנות, להתרגש ולייצר אתכם, בעלי השמחה, היסטוריה.

 זמר חתונות לוקח אתהמוסיקה למקום אחר לגמרי. בין אם הוא שר שירים שלו או שירים של אמנים מפורסמים אחרים הרי שהוא שר שירים רומנטיים המתאימים בדיוק לאווירת חתונה. זמר חתונות יודע, מעבר לכישרון השירה שלו, מה שיש לכל זמר, לרגש את הקהל, להקים אותם מהשולחן, להרקיד אותם ולגרום להם להיות חלק אקטיבי באירוע. מי שהיה בחתונה בה הופיע זמר חתונות ולו פעם אחת יודע שחתונה, יפה ומכובדת ככל שהיא תהיה, ללא זמר חתונות זה פשוט לא זה. מתרגלים לדבר האמיתי וכל דבר אחר נראה סתם או במקרה הטוב - נחמד.

 אל תשכחו שכיום חתונה היא מייד קליף ואפילו סרט. החתונה היא לא רק זכרון נעים של ערב חשוב היא ממש מתועדת על כל פרט ופרט. זמר חתונות הוא האמן הראשי,מלבד כמובן החתן והכלה. זמר חתונות הופך את הסרט ואת החוויה כולה למרגש פי כמה וכמה, פוטוגנית וחד פעמית.

זמר חתונות הוא הוצעה לא קטנה, אם לוקחים זמר חתונות מפורסם זה יכול לעלות כמה אלפי שקלים טובים אבל יש גם זמרי חתונות מתחילים ואפילו מוכרים יחסית שלא גובים סכומי עתק. כך שגם אם רוצים להפיק חתונה בתקציב מצומצם, כדאי לחסוך על דברים אחרים רק לא על זמר חתונות.

 

לא, לא התבלבלתם, הגעתם למקום הנכון, לא מדובר בסרט החביב של אדם סנדלר, זמר חתונות, כי אם המלצות באשר לבחירת חלק מרכזי מתכנון החתונה. בשורות הבאות ננסה להסביר מדוע זמר חתונות.זמר חתונות יכול לשנות ללא הכר את האירוע שלכם, לערב שלא יישכח. מוסיקה תמיד משנה את האווירה ועושה אווירה טובה, כל שכן זמר חתונות איכותי. כמו לתקליטן, גם הזמר צריך לקבל את המידע הכי קרוב ומדויק שימסרו לו חתני השמחה, בנוגע להעדפות האישיות שלהם וכן לצרכי האורחים והמוזמנים, שלשמח אותם זו משימה לא פחות חשובה ממעמד האירוע עצמו ואפילו נתמך על ידו.

יש מגוון רחב של זמר חתונות, הם שונים האחד מהשני בסגנון, במנעד ובווקאליות שלהם, וכל אחד מביא עמו רוח שונה ואחרת, כך יתאים עצמו בצורה מיטבית לאירוע שלכם ולאופי שהייתם רוצים שילבש. אגב לבוש, חייבים לדאוג שהזמר מגיע בלבוש מכובד והולם את האירוע, זהו פרט חשוב שהכלות לא יתפשרו עליו.. באם יש תורך, יתלבש זמר החתונות בהתאם לתמה של החתונה. זמר גמיש לדרישות יזכה לשיר באירוע ולהנעים את הערב לחתן ולכלה.

זמר חתונות צריך להיות איכותי וייצוגי ומתאים לסגנון של שני בני הזוג והמוזמנים שלהם. זמר חתונות מגיע בליווי להקה חיה של מתופפים או כל כלי נגינה אחר, בהתאם לסגנון המוסיקה והשירים שהוא בוחר לשיר. באותו הקשר, חשוב שיהיה זמר חתונות בעל רפרטואר עשיר, כדי להיות ורסטילי מבחינת הדרישות ולא מקובע ומשעמם לגבי סגנון מסוים או שירים מז'אנר יחיד.

זמר חתונות זוכה דרך עבודתו גם למלא מצווה חשובה מאין כמוה- לשמח חתן וכלה. זה אחד המקצועות היותר מתגמלים מהבחינה הזו, ולכן בעל מקצוע זה יאהב את עבודתו, ישקיע בה, והדבר יהיה ניכר מאוד בעבודתו. עליו לשמור על אותה רמת התלהבות ושמחה מאירוע לאירוע ולא להתעייף. אם זה זורם בעורקים ובנשמה ויש יכולת ווקאלית גם "לספק את הסחורה" ולהחזיק שיר, מכל סוג, הרי שהגעת למקצוע מאוד נעים ושמח שראוי להשקיע בו.

שיהיה בהצלחה ונתראה רק בשמחות!