מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
 
זמר מזרחי

חושבים על זמר מזרחי ומיד עולה לכם הקונוטציה של זמר ששר בעצב על לב שבור? נכון, המוסיקה המזרחית עמוסה בז'אנר של שירי דיכאון ושירי לב שבור אבל גם בצד השני, ההיפך הגמור, המוסיקה המזרחית מנצחת. זמר מזרחי הוא מאידך הסוג הנפוץ ביותר בתור זמר חתונות.

המוסיקה המזרחית היא מוסיקה עם נשמה לטוב ולרע, מוסיקה מזרחית היא פשוט לא מוסיקת רקע או מוסיקת מעליות - אי אפשר להתעלם ממנה. היא דומיננטית. אם היא עצובה היא קורעת את הלב ואם היא משמחת היא גורמת לכם לעזוב את הרבע עוף ולרוץ לבמת הריקודים לפזז עד השעות הקטנות. זמר מזרחי יכול לגרום לכם לבכות כשהוא שר על ליבור השבור אבל באותה מידה - זמר מזרחי בחתונה או אירוע יכול לגרום לכם לקום ולרקוד כל הלילה. אין זמר שמסוגל לגרום לאנשים צעירים כמו מבוגרים לנענע את הגוף כמו זמר מזרחי. אין.

 זמר מזרחי שר שירים שנועדו במקור לז'אנר המזרחי אבל הוא גם מסוגל לשיר כמעט כל סגנון אחת של מוסיקה. זמר מזרחי נדרש לשמיע מוסיקלית יוצאת מן הכלל ולקול של מלאך. מי שמסוגל לשיר מזרחית מסוגל לכל סגנון. לכן, זמר מזרחי ממוצע בארץ מסוגל לשיר לרדיו, בהופעות חיות, באירועים ובכל פורום אחר.

זמר מזרחי יכול לשיר שירים מזרחיים אבל גם שירי ארץ ישראל האהובים לעומת זמר רגיל ששר שירי ארץ ישראל אבל בחיים לא יצליח להגיע לאוקטבות הנכונות של שיר מזרחי. מוסיקה מזרחית היא בנפש. מוסיקה מזרחית היא כישרון מולד אבל גם תחום שיש לפתח באהבה ובהשקעה כבר מגיל צעיר.

לכן, זמר מזרחי בארץ יכול לתפוס נתח שוק רחב יותר מזמר רגיל כי הוא יכול גם לפנות למוסיקה המזרחית וגם למוסיקה הארצישראלית הקלאסיץ. זמר מזרחי מבוקש על ידי הקהל המזרחי אבל גם על ידי המיינסטרים. בשנים האחרונות יש הרבה יותר פתיחות למוסיקה המזרחית ולכן אנו רואים כיום זמר מזרחי בכל רשימת להיטים עונתית שלא נדבר על התופעה של כוכב נולד שהחייתה כל כך הרבה זמרים מזרחיים והפכה אותם לתופעהמרכזית במוסיקה הישראלית העכשיויות. זמר מזרחי כיום יכול לכבוש כל מצעד וכל סוג של קהל בכל עת.


זמר מזרחי הולך ותופס מקום חשוב בתרבות הישראלית. הוא ניפץ את הסטיגמה בנוגע לאיכות וטיב המוסיקה וכן לאוכלוסיית היעד.זמר מזרחי כגון אייל גולן, מוביל את המוסיקה הים תיכונית בישראל ונבחר לזמר העשור, שם הוא יושב על כסא הכבוד יחד עם שרית חדד, אף היא מהז'אנר של זמר מזרחי. אם במקרה אתם לקראת אירוע חשוב כמו חתונה או בר מצווה, ושקלתם להזמין זמר או להקה, חישבו ברצינות על הזמנת זמר מזרחי, שיקפיץ האירוע ואת האווירה של כל הנוכחים ללא מאמץ.

 

אנחנו חייבים להכיר בעובדה שהזמר שעושה הכי הרבה שמח זה הזמר מזרחי, בלעדיו חגיגה איננה חגיגה ואירוע איננו אירוע מוצלח ללא זמר מזרחי שמשדרג את הערב. כל מוסיקה נכונה יכולה לשפר את האווירה אצל המוזמנים, והז'אנר הזה מתמחה בלעשות שמח, לצד שירים נוגים ועצובים. זמר חתונות חייב לדעת לשמח את האורחים ולשמור על הרצונות של הזוג, כפי שתדרכו ותאמו איתו טרם התחלת השמחה.

ניתן למצוא הזמר מזרחי בכל ארוע, מאחר וכולם מבינים את חשיבותו. מדובר במוסיקה קצבית, סוחפת ומהנה. כל מי ששומע אותה, חיש מהר מגיע לרחבה, ומזמין את כולם לשמוח ולשמח יחד איתו. אין אירוע שמח ללא זמר מזרחי וכולם כבר מכירים זאת ויודעים לשלב אותו נכונה באירוע הפרטי שלהם. זמר מזרחי הוא זמר קלאסי, שמאז ועד היום שומר על מעמדו ותפקידו החשוב. הוא זמין ונח, ומשדרג כל שמחה למפגש שלא יישכח לזמן רב. אירוע טוב נמדד בהנאת המוזמנים, והדרך היחידה להשיג זאת על ידי הזמנתו לשיר בשמחה שלכם או לשלב שירים מהסגנון הזה לאורך כל האירוע.

אין זמר  מזרחי אחד ויחיד שמועדף על ידי הציבור הישראלי, אם כי יש כמה כוכבים שנמצאים בראש סדר העדיפויות של הקהל הישראלי. אין צורך להתעמק במילים של הז'אנר, אלא ליהנות מהמקצבים והטמפרמנט השמח שהם מייצגים.

לסיכום, אין אירוע טוב ללא מוסיקה מזרחית, יותר ויותר אנשים מבינים זאת ודואגים לפס קול מהנה של אותו הסגנון. נסיים לאחל הצלחה בארגון השמחה ורק נחת!