מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
 
מוסיקה לחתונה
 

מוסיקה לחתונה הופכת כל חתונה לשמחה יותר ולנעימה יותר. ובכלל, קשה מאוד לדמיין חתונות שאין בהן כלל מוסיקה. אין ספק שמוסיקה היא חלק חיוני מהחתונה ממש כמו האוכל אשר מוגש בה וממש כמו שמלת הכלה אשר מככבת באירוע. מוסיקה לחתונה היא זו שמאפשרת ומעודדת את האורחים לרקוד לאחר האוכל והיא זו אשר מצליחה לשפר את מצב הרוח של האורחים וכמובן את מצב הרוח של החתן ושל הכלה אשר עומדים להתחתן. מוסיקה לחתונה לא רק מאפשרת ריקודים סוערים במהלך האירוע אלא גם מצליחה להכניס את כל האורחים למצב רוח רומנטי במיוחד כאשר החתן והכלה צועדים יחד עם שיר רומנטי אל עבר החופה. לכן כל זוג שמתחתן כמעט ולא יכול לדמיין את עצמו במעמד המיוחד ללא מוסיקה מרגשת, מיוחדת ומקפיצה שתהפוך את האירוע כולו למיוחד עוד יותר.

מוסיקה לחתונה יכולה להיות בתחום האחריות של תקליטן, המילה העברית לדיג'יי. ישנם תקליטנים אשר מתמחים בהופעות בחתונות בפרט ובאירועים בכלל והם לרוב יודעים בדיוק איזה סוג של מוסיקה הקהל אוהב ואיזו מוסיקה כדאי להתאים לכל חלק באירוע. תקליטנים מנוסים יכולים להמליץ לחתן והכלה הנרגשים על שיר מיוחד שילווה אותם לחופה, שיר המתאים לרגע שאחרי שבירת הכוס וכן הלאה. ניתן להפקיד את התחום של מוסיקה לחתונה גם בידיהם של הרכבים מוסיקליים מנוסים או בידיהן של להקות חיות אשר יכולות לשדרג את האירוע כולו מבחינה מוסיקלית.

מוסיקה לחתונה יכולה להיות בסגנונות מוסיקליים שונים. חשוב להתאים את המוסיקה באירוע לטעמם של הזוג אשר מתחתן וחשוב עוד יותר, לרוח האירוע אותו הם מארגנים. למשל, לחתונות ביום שישי אחר הצהריים ניתן להתאים מוסיקה רומנטית לחתונה וקלילה שתגרום לאורחים להרגשה נעימה ורגועה. לעומת זאת, בחתונה סוערת שעורכים ביום חמישי בערב אל תוך הלילה ניתן בהחלט לנגן את מיטב שירי הזמר הים תיכוניים או שירים מקפיצים אחרים שידאגו להשאיר את האורחים על רחבת הריקודים במשך כל זמן האירוע. לא משנה איזה אירוע מנגנים ומה האופי של האירוע ללא ספק אי אפשר לארגן חתונה בלי שיהיה בה בכלל מוסיקה לחתונה.

 

מוסיקה לחתונה יכולה להיות מגוונת מאוד, בהתאם לאופי האירוע ובהתאם לרצונות של בני הזוג שמתחתנים ומארגנים את האירוע. מוסיקה לחתונה אחת יכולה להיות מוסיקה ארץ – ישראלית נעימה ורגועה מאוד, מוסיקה נוסטלגית שמעוררת געגוע לזמנים ישנים ואחרים. לעומת זאת, מוסיקה לחתונה יכולה להיות מוסיקה ים תיכונית סוערת שעושה חשק לעלות מייד על רחבת הריקודים. כמובן שמוסיקה לחתונה יכולה להיות מוסיקה בעיקרה מתקופה מסוימת, כמו למשל שנות השמונים או שנות השישים, או כל מוסיקה אחרת שעושה לכם טוב ומארגני האירוע חושבים שהיא תתאים לאופי של האירוע. כמובן שהמוסיקה במהלך החתונה תהיה חייבת להתאים לאופי של האירוע כך שהיא תהלום אותו בצורה הטובה ביותר.

מוסיקה לחתונה יכולה גם להשתנות במהלך האירוע עצמו. למשל, יכולה להיות מוסיקה שונה לגמרי במהלך קבלת הפנים של האירוע, מוסיקה אחרת במהלך ארוחת הערב ומוסיקה קצבית ומלהיבה כאשר מגיע הזמן לעלות על רחבת הריקודים. אפילו כדאי שהמוסיקה תשתנה במהלך האירוע ולא תהיה סטטית כדי שיהיה ניתן להרגיש בצורה הטובה ביותר את השינויים באווירה ואת ההבדלים בין החלקים השונים של האירוע. כאשר בוחרים מוסיקה לחתונה כדאי לשים לב על בחירת מוסיקה שונה לכל חלק של הערב על מנת שהמוסיקה תלווה את הערב כולו, או את אחר הצהריים אם האירוע נערך בשעות היום, בצורה המתאימה ביותר. אין ספק שמוסיקה טובה יכולה להרים את מצב הרוח של האורחים ולהפוך את החתונה למהנה הרבה יותר.

מוסיקה לחתונה יכולה להשתנות כאמור לעיל, בהתאם לרצונות של מארגני האירוע, בהתאם לאופי של האירוע ובהתאם לחלקים השונים של האירוע. מה שכן, לא משנה איזו חתונה מארגנים, בשעות הצהריים, אחר הצהריים או הערב ולא משנה מהו אופי האירוע כדי להקפיד על כך שהמוסיקה תתנגן בכל מהלך האירוע. מוסיקה לחתונה היא זו שבמידה רבה עוזרת לקבוע את אופיו של האירוע ולכן לא כדאי לוותר עליה ולו לרגע אחד. עדיף שכל הזמן תתנגן מוסיקה ברקע ושלא יהיה שקט או מוסיקה "טכנית" כמו למשל מוסיקת מעליות ידועת לשמצה. כך שאם אתם מארגנים חתונה השקיעו את תשומת הלב הראויה לבחירת מוסיקה לחתונה.