מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
 
מוסיקה לעסקים

יש כיום ביקוש לכלל סוגי המוסיקה ומוסיקה היא כבר מזמן לא רק בילוי ותחביב היא ממש נכס מסחרי. מוסיקה לעסקים היא כלל סוגי היצירות שנכתבות ומופקות גם למגזר העסקי או במיוחד עבור המגזר העסקי. מוסיקה לפרסומות טלויזיה, ג'ינגלים ומוסיקה לסרטוני תדמית של חברות תרופות באתרי הבית - כל אלו ועוד נכנסות לקטגוריה של מוסיקה לעסקים. מוסיקה לעסקים, כפי שצוין היא תחום מושקע ורווחי כי לעסקים יש כסף וכי עסקים מבינים שבאמצעות מוסיקה לעסקים הם יגדילו את נתח השוק שלהם.

מוסיקה לעסקים - את מי היא משמשת?

כל עסק שרוצה להצליח מבין שהוא חייב להשקיע, בין אם מדובר על מוסיקה לאירוע קידום מכירות או על מוסיקה לפרסומות בטלוויזיה או תשדיר רדיו - זה בגדר מוסיקה לעסקים. יש אירועים מיוחדים כגון אירועי השקה של חברות ענק בהם המפיקים מזמינים מוסיקה ייחודית שתתאים לקונספט של האירוע. בכל פעם מחדש מתאימים מוסיקה לעסקים ספציפית למוצר, לשירות, לסוג החברה ולסוג הפורמט. החל מחברות מזון ועד לחברות תרופות הנסחרות בבורסה לניירות ערך, כל חברה נעזרה במינון זה או אחר, בשלב זה או אחר במוסיקה כאמצעי שיווק ומיתוג החברה.

מוסיקה לעסקים - במה היא נבדלת? 

אם זמרים ולהקות רגילים כותבים שירים על בסיס אירועים פרטיים שהם עברו - התאהבות, אכזבה מחבר, לב שבור בעקבות נטישה ועוד הרי מוסיקה לעסקים נושאת אופי אחר מלחתחילה. כאן אין מקום לרגשות ולהתנסויות חווייתיות אישיות. המוצר, החברה, התדמית שהיא מבקשת לשדר, ההתאמה לקהל היעד של החברה - כל אלו הם בבסיס הלחנת החומר המוסיקלי והגשתו. מוסיקה לעסקים, כשמה כן היא היא מוכוונת השוק המסחרי.

מוסיקה לעסקים - מי בעצם עוסק בתחום?

חברות הפקות מוסיקליות אשר מחוברות לעולם הפרסום, המיתוג והפקות אירועים עסקיים קרי אירועי השקה, תערוכות, כנסים וקונגרסים. אלו חברות שמכירות את הנישות העיקריות בשוק המסחרי והן יודעות לחבר את עצמן כספקי מוסיקה לחברה או לארגון לצורך מטרה מסוימת. כמובן שהמוסיקה היא כלי לשרת את העסק והמוסיקה לא עומדת בפני עצמה אולם כמו תמיד - מוסיקה היא זו שנוגעת בקהל, דרך האוזן וישר ללב ולכן יש לה את ההשפעההעצמתית והיכולתלהגיע לקהל וליצור את החיבור בינו לבין החברה ו/או המוצר ו/או השירות מבלי שהםם ירגישו שמוכרים להם משהו.