מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
 
מופע לאירוע

אם אתם מארגנים חתונה, בר מצווה לילד או בכלל מסיבה במקום העבודה, אל תשכחו לארגן מופע לאירוע. זה הדבר החם בכל אירוע כיום. יש כל כך הרבה סגנונות של מופעים: מופע לאירוע של רקדניות פלמנקו, מופע לאירוע של רקדניות ברזילאיות, מופע לאירוע של זמרי ג'ז ועוד ועוד. החל מליצנים לילדים ועד למקהלות מוסיקה קלאסית, מופע לאירוכ ניתן למצוא בכל סגנון קיים.

מופע לאירוע - איך בוחרים איזה סגנון?

כפי שצוין תחילה, יש כיום מגוון עשיר עצום של להקות ומופעי יחיד על בסיס קונספטים מגוונים באולמות בצפון. עליכם להחליט באיזה סגנון אתם מעוניינים בין אם זה על בסיס סוג האירוע או על בסיס קהל המשתתפים. מבוגרים או ילדים, אירוע פרטי או עסקי, סגנון בינלאומי, ים תיכוני, ישראלי או ברזילאי... הכול פתוח בפניכם. ברגע שתחליטו איזה סוג של מופע לאירוע אתם מחפשים יהיה לכם קל לאתר חברה או להקה שמבצעת את הסגנון. עליכם לדעתשאתם הלקוח ואתם יכולים להזמין כל סוג של מופע ייחודי או מופע מובנה שכבר הוצג בהצלחה בעשרות אירועים.

מופע לאירוע - כמה זה עולה?

הכול תלוי בסגנון. אם אתם מזמינים מופע לאירוע עם להקת נגנים ועשר רקדניות זה יעלה אחרת ממופע של שלושה נגני ג'ז. מחיר מופע לאירוע נקבע על פי סוג המופע, מספר המופיעים, סוג וכמות הציוד שהם נדרשים להשיג וכמובן - השם. ככל שלהקה מוכרת יותר כך היא מבוקשת יותר ולכן היא יקרה. מופע לאירוע יכול לעלות אלפיים שקלים ועוד מע"מ אבל היא גם יכולה לעלות עשרים אלף שקלים ואפילו יותר. זו תעשייה פרטית ואין מחירון אחיד. כל להקה וכל סגנון מתומחרים אחרת.

מופע לאירוע - איך מוצאים להקות?

יש חברותהפקות המתמחות בהפקת אירועים והן כבר מקושרות ללהקות מכל הסוגים. כמו כן, יש אמרגנים פרטיים המווקים את האמנים שלהם כך שאם אתם מעוניינים במופע של להקה מזרחית או להקת רקדניות מסויימת - אתם יכולים להשיג את הטלפונים של הסוכנים שלהם ולתאם איתם. יש מידע נרחב באינטרנט ובמדריכים לחתונות גם כן באינטרנט ו/או במגזינים ובספרי מתחתנים שיוצאים לאור כמידי שנה.