מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
 
שירים חדשים

יש אמנם מיתון עולמי ונראה שכל המשק מתקשה להתאושש אבל תעשיית המוסיקה משגשגת למרות הכול ואולי דווקא בגלל שהמצב כל כך קשה ואנשים זקוקים לריגושים, לנחמה ולהנאה. שירים חדשים יוצאים לרדיו חדשות לבקרים ונראה כאילו יש לאחרונה יותר שירים חדשים מאי פעם. האמת היא שאכן יש יותר שירים חדשים מאי פעם וזה לא קשור למצב בכלכלה. טכנולוגיה חדשה מאפשרת לאמנים, גם אם אין להם סכומי עתק להוציא שירים חדשים לרדיו. בעבר היו רק כמה חברות תקליטים מובילות שהחליטו במי להשקיע וכמעט רק להקות וזמרים מוכרים הוציאו שירים חדשים לרדיו.

היום, בעידן האינטרנט, האולפן הביתי, הציוד הזול, הרשת החברתית והמודעות לכל מיני סוגים ונישות - מאפשרים ליותר ויותר אמנים להקליט שירים חדשים ולהפיצם. נכון, לא כולם יהיו מייקל ג'קסון אבל לכל אחד כיום יש את האופציה לפתח את הסגנון שלו, להוציא שירים חדשים בביצועו ולשחרר אותם לציבור מאזינים, אם הם יאהבו או לא ועד כמה, זה כבר עניין של מזל.

דווקא האינטרנט ובעיקר הרשת החברתית פתחה את שעריה בפני זמרים נישתיים, כאלה שפונים לקהל יעד מאוד ספציפי וייחודי כך שיש כיום מקום להרבה סגנונות של שירים חדשים. לאמנים קל לפרוץ, הם מקליטים שירים חדשים באמצעות אולפן ביתי זול, מבלי להכנס לחובות ואילו לציבור המאזינים קל להחשף ליותר ויותר סגנונות כי זה בחינם. אם בעבר היינו משלמים על קסטה או על תקליט, לוקחים אותם הביתה ואם אנחנו לא אוהבים אז סתם שילמנו... הרי שהיום ניתן לשמוע שירים חדשים בחינם אין כסף ואף לראות אותם מלווים בקליפים בסרטוני וידיאו באינטרנט כך שאין שום סיכון - יש רק סיכוי.

 אז מה הפלא שיש כל כך הרבה מוסיקה סביבנו, כל כך הרבה סגנונות של מוסיקה, זמרים ולהקות חדשות וקאמבקים מידי יום. תעשיית המוסיקה הפכה כל כך קלה, נגישה וחשובה בימינו. שימו לב לתוכניות הריאליטי המצליחות ביותר בארץ ובחו"ל כמובן שאלו תחרויות השירה, מילדים קטנים ועד קשישים, מתל אביב ועד דרום קוראיה, כולם יושבים בבית ומתרגשים מהמועמדים עומדים על הבמה ושרים.

 

שירים חדשים ירעננו את רשימת ההשמעה שלכם בין אם היא אישית ובין אם מדובר ברשימת השמעה באירוע. חתונה למשל, יכולה להשתמש בהם כדרך לציין דרך חדשה ומשותפת והתחלה חדשה של חיים משותפים.

שירים חדשים מרגשים ומשמחים תמיד יהיו נכונים באירועים, אך אם בעלי השמחה רוצים להיות בשליטה מלאה, עליהם להאזין לסגנון ולמלל שיש בשירים חדשים, כדי להיות עם היד על הדופק ובבקרה תמידית.

אחרים, שסומכים יותר על בעלי המקצוע, ונתונים יותר לשינויים גמישים, אולי אף יבקשו להיות מופתעים בשלל שירים חדשים אותם תנגן הלהקה או התקליטן במהלך האירעו עצמו. שירים חדשים לצד קאברים, הם האיזון הנכון לכל מוסיקה ולכל אירוע. כך שומרים על הגיוון אך נותנים מקום גם לקלאסיקות וגם למוכר והאהוב. הדבר גם יקלע יותר לטווח גדול יותר של גילאים- דבר המאפיין כל שמחה ישראלית.

שירים חדשים יקפיצו את המוזמנים על רחבת הריקודים וילהיבו את הקהל שהגיע לאירוע. אין ספק כי זאת הדרך לרענן את רשימת ההשמעה ולהיות מודרניים וחדשניים בשמחה שלכם. שירים חדשים יקלעו לטעמם של רבים ויהפכו את האירוע למוצלח יותר ללא מאמץ רב.

להקה שמנגנת שירים חדשים, צריכה לקחת בחשבון את אופי בעלי השמחה וסגנון המוזמנים שלהם. דרך כך יוכלו להתאים בצורה מיטבית את בחירת השירים שלהם ולקלוע לאופי האירוע כולו. הרמוניה היא מילת מפתח באירועים ובחיים- צריך לוודא כי בחירת שירים הינה הרמונית עם האירוע כולו, החל במוזמנים וכלה בעיצוב האולם.

בסך הכל, שירים חדשים תמיד יכולים להפתיע ולרענן. שירים שמתנגנים ברדיו לאחרונה נחשבים אף הם שירים חדשים והם מכוונים יותר לקהל הצעיר, כמובן שתלוי מי האומן המבצע. שירים כאלה לרב יהיו רלוונטיים ולרב יתקבלו בברכה על ידי קהל המאזינים, לכן חשוב ואף הכרחי לשלבם גם באירועים.

לסיכום, שירים חדשים נכונים עבור האירוע שלכם. בין אם מדובר בשירים חדשים של להקה או כאלה שמתנגנים לאחרונה בתחנות הרדיו, בכחם לשדרג את האירוע ולקלוע לטעמם של רבים. הרמוניה היא מילת מפתח ביצירת רשימת ההשמעה.