מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
 
שירים לחופה 
 
שירים לחופה הם בדרך כלל השירים הנזכרים ביותר עבור זוגות רבים. כל ימי חייהם וכל יום נישואין מחדש בני הזוג נזכרים באותו השיר, בין אם מרגש ובין אם מצחיק, אשר ליווה אותם לאחד הרגעים המרגשים ביותר של חייהם. גם כאשר השיר שלהם מושמע ברדיו או בחנות הם בהחלט נזכרים בנוסטלגיה באחד הימים היפים בחייהם בו הם נישאו לבחיר או לבחירת לבם. אין זה מפתיע אם כן שזוגות צעירים רבים אשר עומדים להתחתן משקיעים זמן רב ולא מעט מחשבה בבחירת שירים לחופה. מרבית הזוג בוחרים למעשה שיר אחד בלבד ולא מספר שירים לחופה אם כי בהחלט ניתן לבצע מעין "מיקס" ולשלב יחד כמה מהשירים האהובים ביותר על בני הזוג.

שירים לחופה הם לא פעם שירים פופולאריים במיוחד אשר מושמעים במיוחד באותה התקופה שבני הזוג התחתנו בה. למשל, לא מעט שירים של זמרים ים תיכוניים מככבים בתור שירים לחופה ומפנים את מקומם לשירים הבאים בתור שמחליפים אותם בתור שירי האהבה או החתונה הפופולאריים ביותר. שירים לחופה הם לא פעם לא רק להיטים זמניים אלא גם להיטים נצחיים כמעט אשר קשורים בקשר הדוק לרפרטואר של שירים יפים ומוכרים בישראל. למשל, השיר אשר מבצעת הזמרת המוכשרת אחינועם ניני – "בואי כלה", הוא שיר פופולארי ונפוץ מאוד. גם המילים המקסימות שלו, גם הלחן וכמובן הנושא של השיר הופכים אותו למועדף ביותר בין הרשימה של כמה וכמה שירים לחופה.

שירים לחופה הם בדרך כלל שירים עבריים אשר מושמעים בעברית. לזוגות רבים חשוב שדווקא ביום החתונה שלהם האורחים יישמעו שירים אשר מבטאים כולם רומנטיקה ישראלית והם נכתבו בעברית ומסמלים משהו ישראלי מאוד.. עם זאת, בהחלט ניתן לבחור שירים לחופה שנכתבו דווקא באנגלית, בצרפתית, בספרדית או בכל שפה אחרת. ישנם שירי אהבה מקסימים במגוון גדול של שפות אשר בהחלט יכולים לתפקד בתור שירים לחופה. שירים אלו הם אולי לא הבחירה הראשונה של זוגות מסויימים אך ישנם בהחלט שירים בשפות אחרות אשר יש להם את הקסם הייחודי שלהם ולכן הם מתאימים להיות שירים לחופה.