מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
 
שירי חופה

אם אתם מתכננים חתונה בקרוב, אחד הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לחשוב עליו הוא שירי חופה. החופה היא האירוע החשוב ביותר בחתונה ולכן שירי חופה הם הנושא העקרוני עליו מתחילים לחשוב בעצם מהרגע שמחליטים על חתונה. שירי חופה הם קובץ עצום ומגוון של שירים, החל מקלאסיים ועד שירי חופה ייחודיים שלא הרבה אנשים שמעו עליהם ויש גם אנשים מקוריים שמפיקים בעצמם ואפילו שרים ומקליטים בעצמם שירי חופה. אבל הרוב הארי של שמתחתנים בוחרים שירי חופה מתוךבמחר שירי חופה מוכר שכולל את השירים הרומנטיים, האהובים והמוכרים בכל הזמנים. 

שירי חופה הם לרוב הביצועים המרגשים של שירי אהבה מתוך סרטים מפורסמים, דוגמא מאוד מפורסמת של שירי חופה זה השיר האהבה מכל עבר מהסרט ארבע חתונות ולוויה או השיר מתוךהסרט הטייטניק. בכל שנה יש שירי חופה חדשים שמצטרפים בעוד שמעט מאוד שירים יוצאים כך שכל שנה יש יותר שירי חופה לבחור מתוכם. כמובן שלא חייבים ללכת לכיוון של שירי חופה לועזים ומוכרים, יש זוגות שדווקא מעדיפים שירי חופה המבוצעים על ידי זמרים מקומיים. 

כשבוחרים שירי חופה, מה שבאמת חשוב זה להתחבר לשיר. לא רק לבחון אותו מבחינת התאמתו לחתונה אלא לראות אם אתם,בני הזוג מתרגשים ממנו. שירי חופה צריכים לספר משהו עליכם, על הקשר שביניכם, על הדרך שבה נפגשתם או הדרך שעשיתם ביחד... אם אתם לא מוצאים שירי חופה שעושים לכם את זה מתוך המאגר הקלאסי - לכו לכיוון לא שגרתי.חשבו ביחד על שיר שמייצג אתכם, כל אחד בנפרד ושניכם ביחד וכמובן את הקשר ביניכם.

זה יכול להיות מוסיקה קלאסית, ים תיכונית, ג'ז או פלמנקו, זה יכול להיות איטי או קצבי, זו גם יכולה להיות מוסיקה שהיא מנגינה ללא מילים. כל מה שעושה לכם נעים, מרגש אתכם ונשמע לכם נכון. זה השיר שילווה את הזיכרון שלכם מהחתונה מהרגע החשוב ביותר בחתונה - מהחופה. השיר הזה הוא תחילת ההיסטוריה שלכם כזוג זו אחריות עצומה. חשוב לבחור את השיר הנכון בפינצטה מתוך כבוד לתפקידו המרכזי באירוע כולו.

שירי חופה הם השירים הכי מרגשים שיש. כל חתן וכלה בוחרים את שיר החופה שלהם. לרב זו הכלה שמכריעה את הכף לטובת שיר כזה או אחר, מאחר והמעמד המרגש סובב בעיקר סביבה ולה המילה האחרונה בעניין. יחד עם זאת, יש חתונות בהן שירי חופה מתחלקים לשניים, השיר עמו עולה החתן לחופה והשיר של הכלה הבאה אחריו. בחירת שירי חופה איננה קלה, כל מי שהתנסה בחתונה יודע שזה תהליך לא פשוט. זו בין ההחלטות הראשונות שעל הזוג להחליט יחד, ולפעמים הדבר מצריך פשרה.

 

הידיעה המשמחת, שיש מגוון שירי חופה מהם ניתן לבחור. כמובן שתמיד אפשר להיות מקוריים ולהחליט על שיר שעדיין לא נשמע בחתונות שיהיה שיר החופה שלכם. הדבר אפילו יותר אותנטי ויותר מקרב בין בני הזוג. המעמד המרגש יחד עם שיר סוחף ברקע תמיד עושים את העבודה וגורמים ללחלוחית בעיניי כל המשתתפים.

שירי חופה מסוגלים אם כן להמשיך ולהוסיף לרגש יחד ולצד המעמד המרגש מלכתחילה של חופה. בחירת שיר או שירי חופה מצריכה התפשרות ויצירתיות יחד עם קונצנזוס על רמת הריגוש שיותר השיר בקרב המוזמנים.יחד עם זאת, בשנים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר שירי חופה עם קורטוב של הומור. העלייה לחופה פחות רשמית ויותר מקורית, ולוקחים בה חלק משפחה וחברים של בני הזוג. קליל ומצחיק ככל שיהיה, המעמד תמיד מרגש, והגישה של שני בני הזוג קובעת את האופי הייחודי שיהיה לעלייה לחופה.

אם כן, ראינו כי תפקידם של שירי חופה הוא לרגש. הם באים לצד המעמד המרגש מלכתחילה. אופנה חדשה היא לבחור שיר קליל ואף מצחיק, ואף לשלב חברים ומכרים בעליית בני הזוג לחופה. כל בחירה שלא תהיה, המעמד תמיד מכובד ומרגש ואף אחד לא יכול להישאר אדיש אליו.

שירי חופה נוסכים תחושה מיוחדת של התרגשות וקדושה, ותמיד גורמים לעין יבשה לדמוע.בחתונות ואירועים שמים דגש על מוסיקה ולא בכדי. הצלחת האירוע כולו תלויה בהם. גיוון של שירים וסגנונות יכול לתרום להצלחת האירוע ובתנאי שמשתלבים בהרמוניה עם השמחה כולה.