מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

תקליטן לחתונה - מבחר עשיר של סגנונות מוסיקליים וחגיגה אמיתית לאירוע שלכם!

אנו ב-JANE הפקות מוסיקליות מציעים לכם מבחר של סגנונות מוסיקליים, להקות והרכבים מיוחדים לאירוע שלכם. לבחירתכם, מבחר של תקליטנים, הרכבים מוסיקליים, להקות ואומנים מיוחדים אשר מבצעים הופעות חיות באירוע שלכם.

צוות התקליטנים שלנו כולל את התקליטנים המוערכים ביותר בארץ ובעולם, בעלי רזומה עשיר בתחום מוסיקה לאירועים ומסיבות - רון בן יוסף, צ'יקו, אמיר דהן, אמיר כהן, משה סקה, ועוד.

ממבחר האומנים שלנו - יוסי אזולאי, רינת בר, הישראלים, מומי לוי, מרים טוקאן ועוד אומנים מוכרים ומוערכים במוסיקה הישראלית. ההרכבים השונים שלנו מבצעים סגנונות שונים של מוסיקה, ובניהם - הרכב סלבריישן, הרכב איסטנבול, הרכב טריו ג'אז ועוד הרכבים נוספים אשר מביאים לאירוע שלכם גוון מוסיקלי ייחודי והמון שמח.

 תקליטן לחתונה נהפך לחלק אינטגרלי מכל אירוע ישראלי. בין אם עורכים אירוע בר מצווה, חוגגים בת מצווה או כמובן חתונה קשה מאוד להפיק אירוע מלא שמחה ללא תקליטן לחתונה. מטרתו של תקליטן לחתונה היא לא רק לספק מוסיקת רקע לכל מהלך האירוע אלא בעיקר להצליח להביא את כל האורחים באירוע לרחבת הריקודים ולדאוג לכך שכולם, מהצעירים ביותר ועד המבוגרים באירוע, יירקדו וייהנו מכל רגע. על פניו זוהי נראית משימה פשוטה מאוד אך למעשה לא תמיד כך הדבר. תקליטן לחתונה, במיומנות רבה, יכול להכיר ולזהות את הקהל אשר עומד מולו ולהתאים לו מוסיקה כך שהוא ייהנה מכל רגע באירוע ועל מנת שהאירוע ייהפך למשמח ככל האפשר.

תקליטן לחתונה יכול לנגן או להשמיע מגוון גדול של שירים וסגנונות מוסיקליים שונים לחלוטין. כמובן שהתקליטן עצמו צריך להיות מנוסה ולהתאים את המוסיקה לקהל אך הוא צריך לתאם מראש את הסגנון המוסיקלי הרצוי באירוע עם מארגני האירוע כך שהמוסיקה באירועים תהיה בראש ובראשונה לטעמם. ישנם זוגות אשר מתחתנים, למשל, ורוצים שבחתונה שלהם תהיה בעיקר מוסיקה משנות השמונים ואילו זוגות אחרים שמתחתנים יירצו שבחתונה שלהם תהיה בעיקר מוסיקה מזרחית שמחה וסוחפת. אמנם תקליטן טוב צריך להקשיב לרחשי הקהל אך בראש ובראשונה הוא צריך להשמע לבקשות של מארגני האירוע על מנת שהמוסיקה באירוע תהיה בדיוק כפי שהם דמיינו.

תקליטן לחתונה מתאים כמובן את המוסיקה שהוא משמיע באירוע גם לאופי של האירוע. יש הבדל בין מוסיקה שינגן לרוב תקליטן לנערים בני שלוש עשרה לבין חתונה אשר מתרחשת ביום חמישי בערב או בחתונה שנערכת ביום שישי בצהריים. הגיל של קהל הרוקדים, האופי של קהל הרוקדים, האופי של האירוע וכאמור לעיל, הבקשות של מארגני האירוע משפיעים מאוד על הבחירות המוסיקליות שילוו את הערב כולו. 

תקליטן לחתונה יכול לשדרג אירועים רבים ולהפוך אותם לשמחים הרבה יותר. לא משנה אם אתם עורכים חתונה או בר מצווה, אם אתם רוצים שבסיום האירוע כל האורחים כולם יהיו על רחבת הריקודים בהחלט לא כדאי לוותר על שירותיו המעולים של תקליטן לחתונה.