מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

JANE הפקות מוסיקליות היא החברה המובילה את תחום הדי ג'יי והתקליטנות בישראל כבר חמש עשרה שנה. ההבנה המוסיקלית המעמיקה של JANE הפקות מוסיקליות, עבודת השטח שלה, הבנת רצונותיו של הקהל ויותר מכל: האהבה והתשוקה שלנו לתחום הביאה אותה לעמוד בראש תחום התקליטנות והדי ג'יי בישראל. מחלקת התקליטנות מספקת מענה איכותי ומקצועי עבור כל סוגי הלקוחות וכל סוגי האירועים. רמת השירות הגבוהה שלנו מוכחת בכל אירוע מחדש. החברה מספקת לא רק תקליטנים אלא גם הכוונה מקצועית וייעוץ, יחד עם הרבה אכפתיות ואהבה. האירוע שייך לכם אבל האחריות להצלחה מוטלת על כתפיה של חברת JANE הפקות מוסיקליות.
 תקליטנים

תקליטנים הם אלו אשר במידה רבה אחראים על הצלחת האירוע. כאשר מארגנים חתונה, בר מצווה, בת מצווה או כל אירוע אחר, לא רק אישי אלא גם אירועים של העבודה, ישנם כמה דברים מרכזיים אשר אחראיים על הצלחת האירוע. אחד מהדברים האלו הוא כמובן האוכל באירוע. ככל שהאוכל באירוע טעים יותר ואיכותי יותר כך אנשים מתרשמים יותר מהאירוע. כמו כן, אם יש אטרקציות מיוחדות ומהנות באירוע האורחים גם כן מתרשמים יותר מהאירוע. כמובן שהמקום בו נערך האירוע יכול גם הוא להשפיע על מידת ההתרשמות של האורחים מהאירוע ועל מידת ההצלחה של האירוע. דבר נוסף, כאמור לעיל, אשר אחראי על הצלחת האירוע הוא המוסיקה באירוע. אם למשל רוצים שהאורחים באירוע ירקדו חייבים להביא להם מוסיקה איכותית ומקפיצה, שמתאימה לגיל שלהם ולאופי של האירוע, ועל כך בדיוק אחראים תקליטנים.

תקליטנים נהפכו לחלק המרכזי של האירוע, ובמיוחד נהפכו לחלק מרכזי של אירועים בהם יש ריקודים. כאמור לעיל, על מנת שכל האורחים ירצו לרקוד הם זקוקים למוזיקה איכותית וכיפית. תקליטנים טובים הם תקליטנים שיכולים להבין את האופי של האירוע ואת האופי של האורחים באירוע ויכולים להתאים את המוסיקה בהתאם, על מנת שאורחים רבים ככל האפשר ייהנו מהאירוע. למשל, יש הבדל גדול בין מוסיקה שינגנו תקליטנים באירוע בר מצווה לנערים בני שלוש עשרה לבין מוסיקה שינגנו תקליטנים בחתונה לבין אירוע שינגנו תקליטנים בחתונת זהב של אנשים שחוגגים חמישים שנות נישואין.

תקליטנים יכולים להפוך אירוע מסוים לסיפור הצלחה או שהם יכולים לגרום לאווירה פחות מהנה באירוע. לכן, אם גם אתם מארגנים אירוע – בין אם מדובר בבת מצווה, באירוע המיועד לאנשים מהעבודה, ביום הולדת חגיגית, בבר מצווה או בחתונה, חשוב מאוד שתבחרו בקפידה את אותם תקליטנים. כמו כן, חשוב להבהיר לתקליטן לפני האירוע עצמו מה האופי של האירוע, מי הם קהל האורחים באירוע ואיזה מוסיקה אתם רוצים שינגנו באירוע. חשוב מאוד להבהיר את הדברים האלו עוד לפני האירוע עצמו. כך יהיה ניתן להנות ממוסיקה איכותית באירוע ולהיות מרוצים מאוד מהתפקוד של תקליטנים.